اتوبار دهکده المپیک – باربری تهران

اتوبار و باربری دهکده المپیک

اتوبار دهکده المپیک

اتوبار دهکده المپیک با سالها کارنامه درخشان در زمینه های بسته بندی اثاثیه منزل ، اثاث کشی منازل و شرکتها و اثاث کشی ادارات ، باربری از تهران به شهرستان و … در خدمت شما عزیزان میباشد. باربری دهکده المپیک کلیه فعالیت های باربری در غرب تهران را به نحو احسن انجام میدهد. کارگران باربری غرب توانا در حمل اثاثیه سنگین منزل مانند حمل پیانئ حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل گاوصندوق و .. هستند. خاورهای باربری باربری تهران که مخصوص اثاث کشی منازل هستند و داخل کانتینر آنها با فوم پوشیده شده است مجهز به چندین پتو هستند تا اثاثیه شما دچار شکستگی نشوند.

اتوبار دهکده المپیک

خدمات و سرویس های باربری و اتوبار دهکده المپیک

باربری غرب تهران سالهاست که با خدمات اثاث کشی و حمل بار در خدمت شما عزیزان است. اتوبار دهکده المپیک یکی از شعبه های باربری غرب تهران است که به منظور تسهیل دسترسی ساکنین محترم دهکده المپیک به باربری تاسیس شده است. در زیر خدمات باربری دهکده المپیک را بیان میکنیم :

ارسال کاگر اثاث کشی به سراسر تهران جهت جابه جایی اثاثیه

کارگر اثاث کشی ماهر و ایرانی باربری غرب اثاثیه سنگین شما را جابه جا می کنند. حمل لباسشویی ، حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل تردمیل ، کارگر حمل اثاثیه سنگین ، کارگر اثاث کشی دهکده المپیک

بسته بندی اثاثیه منزل با کارتن های ضدضربه

بسته بندی اثاث کشی اسباب و اثاثیه شما را برای جابه جایی تضمینی آماده میکند. بسته بندی با کارتن های بی کیفیت که موجب شکستن اثاثیه شما در باربری میشود را فراموش کنید. با کارتن های ضدضربه و چندلایه بسته بندی شما را انجام میدهیم.

باربری از تهران به شهرستان

باربری به شهرستان و اثاث کشی به شهرستان یکی از نیازهای روزمره برخی از شهروندان عزیز است. اتوبار غرب با خاورهای ایسوزو و مسقف به صورت شبانه روزی آماده باربری و حمل بار شما از تهران به شهرستان است.

نیسان بار و خاور مسقف اثاث کشی

 

ارایه بارنامه اثاث کشی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید