اتوبار ستارخان

اتوبار ستارخان

اتوبار ستارخان با بهره گیری از کارگران ماهر و خاورهای اثاث کشی مجهز و مخصوص اثاث کشی منازل. باربری ستارخان با بسته بندی اصولی اثاثیه منزل باعث میشود اثاثیه شما در طول جابه جایی دچار شکستگی نشوند. اعزام ماشین و کارگر در اسرع وقت به محل شما . خاورهای مخصوص اثاث کشی باربری غرب دارای کانتینر های تمیز بوده که داخل کانتینر با موکت پوشیده شده تا اثاثیه شما دچار شکستگی نشود. همچنین چندین پتو در داخل کانتینرها موجود است که کارگران در لابه لای اثاثیه شما قرار دهند و اثاثیه شما دچار شکستگی نشوند. شبانه روزی با باربری غرب تهران تماس بگیرید و اثاثیه خود را بدون کوچکترین دغدغه جابه جا کنید.

مشاوره باربری در اتوبار ستارخان

در باربری غرب مشاوره در خصوص اثاث کشی به صورت رایگان را به شما ارائه می دهد

 

بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار ستارخان

 

بسته بندی لوازم منزل را به سبک نوین و با تجهیزات بسته بندی مانند کارتن چندلایه و ساک مخصوص بسته بندی هیچ گونه آسیبی به وسایل منزل وارد نشود. حمل اثاثیه منزل با خاور های مسقف و موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی منازل و نیسان بارهای مجهز .

 

خدمات انبارداری باربری غرب

 

در صورت نیاز وســـایل شما را تا زمان بخصـــوصــــی با قیمتی بسیار منــــاسب و به صرفه در  انبار خواهیم کرد

 

اثاث کشی با اتوبار ستارخان

 

اتوبار ستارخان در آغاز کار خود را با هدف ارائه خدمات باربری و اتوبار به شهروندان از غرب تهران آغاز نمود . با بالا رفتن تقاضای مشتریان از باربری تهران ، باربری غرب خدمات باربری و اتوبار خود را توسعه  داد و امکان پوشش خدمت دهی در زمینه باربری،  اتوبار و حمل اثاثیه منزل حرفه ای را برای در سراسر تهران فراهم آورد. ما تمام خدمات خود را به طور شبانه روزی به شما ارائه خواهیم داد. از بسته بندی اثاثیه منزل تا پایان اسباب کشی که چیدمان می باشد در کنار شما خواهیم بود. هدف اتوبار رفع نگرانی های شما در مورد اثاث کشی و ارایه مشاوره برای رویارویی با مشکلات اسباب کشی و باربری است. پرسنل باربری تهران ، از نزدیک با مشتریان در ارتباط هستند تا با درک کامل نیازهای مشتری و اهداف آنها ، بهترین روش باربری که قابل اعتماد و مقرون به صرفه باشد را به انها پیشنهاد نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید