اتوبار مرزداران – باربری تهران

اتوبار مرزداران

معرفی اتوبار مرزداران

اتوبار مرزداران با هدف کمک به شما عزیزان در حمل و جابه جایی اثاثیه منزلتان در غرب تهران حدود 15 سال پیش تاسیس شد. خدمات اصلی باربری غرب بسته بندی اثاثیه منزل و اثاث کشی است. باربری مرزداران یک هدف را دنبال میکند و آن رفع دعدعه های اثاث کشی شما عزیزان است. مشکلاتی مانند بسته بندی وسایل، جابه جایی بار در آپارتمان ها، شکستن وسایل و …  باربری مرزداران شما را یاری میکند تا از پس این مشکلات برآیید و یک اسباب کشی آسان را تجربه کنید. شما می توانید کارهای اسباب کشی خود را به ما بسپارید و با خیالی راحت اثاثیه خود را جابه جا کنید.

ویژگی های برتر اتوبار مرزداران

ارایه بارنامه

ارایه بارنامه و بیمه اثاثیه شما از جمله خدمات ارزشمند باربری غرب میباشد که موجب این میشود خیال شما از بابت اثاثیه خود راحت باشد یک اثاث کشی بی نگرانی داشته باشید.بارنامه ها  بیمه نامه های دولتی را به شما ارائه می دهیم و اینکه در صورت کوچکترین حادثه ایی خسارت های شما را پرداخت مینماییم.

کارگر اثاث کشی توانا و ماهر

اتوبار تهران با استفاده از کارگران ایرانی و ماهر اثاثیه شما را به بهترین شکل ممکن جابه جا میکند. حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل پیانو ، حمل گاوصندوق و … در میان طبقات ساختمان نیازمند توانایی و تخصص است که باربری مرزداران آن را به بهترین شکل برای شما انجام میدهد. کارگرانی که تمام خواسته های شما را انجام می رسانیم و با بیمه نامه ها و بارنامه در صورت صدمه دیدن اثاثیه هایتان خسارت شما را پرداخت می نماییم.

خاور اثاث کشی مسقف و مخصوص اثاث کشی

باربری غرب دارای ماشین های باری مجهز مانند خاور اثاث کشی ، نیسان بار و وانت بار بوده که شما میتوانید متناسب با حجم بار و اثاثیه خود ماشین باری مناسب را سفارش دهید. خاورهای اثاث کشی باربری ما 6متری و 8متری هستند. خاور اثاث کشی مسقف و مجهز

رانندگان مجرب باربری از تهران به شهرستان

باربری از تهران به شهرستان از جمله نیازهای شهروندان است که راننده ماشین باری باید جاده های کشور را بشناسد. باربری مرزداران با استخدام رانندگان مجرب این امر را میسر نموده است. در باربری به شهرستان از رانندگان باتجربه استفاده میشود. که بادقت و صبر بارهایتان را جابجا می نماییم و رساندن سلامت بارها به مقصد وظیفه کارکنان باربری مرزداران می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اصولی اثاثیه منزل با کارگران خانم و آقا و با تجهیزات اثاث کشی به بهترین شیوه انجام میشود. بسته بندی ظروف و اثاثیه شکستنی با نایلون حبابدار و کارتن ضدضربه انجام میشود تا دچار آسیب نشوند. ساک های بزرگ مخصوص بسته بندی تخنخواب ، نوارچسب و .. از تجهیزات بسته بندی باربری و اتوبار مرزداران است.

اتوبار مرزداران
اتوبار مرزداران

مراحل اثاث کشی در اتوبار مرزداران

پس از تماس شما با باربری ما و دریافت مشاوره رایگان باربری در صورت توافق کارشناسان اثاث کشی ما به محل شما می آیند. در صورت نیاز به بسته بندی کارگران خانم و آقا بسته بندی در محل شما حاضر شده و با استفاده از نایلون حبابدار ،نوارچسب ، کارتن چندلایه و ساک مخصوص بسته بندی اثاثیه اثاثیه شما را بسته بندی میکنند. پس از آن خاور اثاث کشی مسقف و مجهز به همراه 4 کارگر جابه جایی و اثاث کشی اثاث کشی شما را انجام میدهند. لازم به ذکر است داخل کانتینر خاور اثاث کشی موکت کاری شده و جای هیچ نگرانی از بابت شکستگی اثاثیه نیست.

هزینه باربری در اتوبار مرزداران

اصلی ترین هدف اتوبار و باربری مرزداران رضایت مشتری است و در این راستا به ارایه قیمت باربری رقابتی پرداخنه ایم . هزینه باربری برای خاور مسقف اثاث کشی برای 3 ساعت اول 120 هزار تومان است و هزینه کارگر اثاث کشی توانا و ایرانی در 3 ساعت اول 30 هزار تومان میباشد. برخی از اثاثیه مانند حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل بوفه و … اجرتی محصوب میشوند.

اتوبار مرزداران

 

اتوبار در محدوده مرزداران

در مخدوده مرزداران اگر قصد اثاث کشی منزل خود را دارید میتوانید از صفر تا صد اثاث کشی را به اتوبار غرب بسپارید و نظاره گر اسباب کشی باشید. باربری مرزداران به طور تضمینی و با ارایه بارنامه و بیمه اثاثیه شما آن را به بهترین شکل انجام میدهد. کارگر اثاث کشی ماهر و ایرانی با روش های جدید اثاثیه سنگین شما را بدون کوچکترین دردسر در بین طبقات ساختمان جابه جا میکنند. رانندگان خاور اثاث کشی باربری غرب باتجربه بوده و به مناطق سراسر تهران آشنایی کامل دارند. همچنین قیمت باربری ما ارزان و به صرفه است.

چگونه به اتوبار مرزداران اعتماد کنیم ؟

اتوبار مرزداران با بیش از 15 سال سابقه باربری و اثاث کشی در منطقه غرب تهران میباشد که به لطف خدا کارنامه ای درخشان را ثبت کرده است. باربری ما دارای مجوز رسمی از اتجادیه باربری تهران است و کلیه کارگران اثاث کشی ما ایرانی میباشند و پیش ما تعهد دارند و قابل اطمینان هستند. همچنین ما اثاثیه شما را بیمه کرده و مسولیت خسارت های شما برعهده باربری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید