باربری اقدسیه

اتوبار و باربری اقدسیه

معرفی باربری اقدسیه

اگر اثاث کشی منزل برای شما به یک دغدغه تبدیل شده است نگران نباشید. ما با داشتن تجهیزات حمل بار و کارگران مخصوص باربری و اثاث کشی به کمک شما می آییم. از مرحله اول تا آخر اسباب کشی را به ما بسپارید. بسته بندی اثاثیه منزل در اقدسیه با کارتن اسباب کشی چندلایه انجام میشود و اثاثیه گرانبها و مدارک شما در داخل گاوصندوق مخصوص قرار داده میشود. ظروف شکستنی شما در نایلون حبابدار قرار گرفته و در کارتن های محکم حمل میشود تا در حین جابه جایی دچار شکستگی نشوند. مبلمان شما با سلفون بسته بندی میشود تا در هنگام اثاث کشی دچار حط و خش نشوند. اتوبار و باربری اقدسیه اثاثیه شما را تضمین میکند و به شما بارنامه و بیمه اثاثیه تحویل میدهد.

 

اتوبار و باربری اقدسیه

باربری اقدسیه کارگران

باربری و اتوبار اقدسیه کارگرانی خانم و آقا آماده حمل و نقل و جابجایی های بارها و اثاثیه های شما می باشند ، و اینکه تمام حمل و نقل ها و جابجایی ها را به بهترین شکل ممکن انجام می رسانیم . بسته بندی تمام اثاثیه های شما عزیزان از خرده ریزه ها گرفته تا بزرگ ترین اثاثیه ها را به بهترین شکت ممکن انجام می دهیم. باربری در منطقه اقدسیه که با ماس شما همراهان در اندک زمان به خدمتتان می آییم و بارهایتان را سلامت به مقصد می رسانیم.

بسته بندی با باربری در اقدسیه

کارگرانی که در باربری و اتوبار اقدسیه مشغول به کارند و اینکه کارگرانی آقا و خانم که در تمام زمینه های باربری و اسباب کشی منزل به بهترین شکل عمل می نماییند و اینکه باتجربه ترین افراد در زمینه های نظافت منزل ، بسته بندی اثاثیه ها ، گرد گیر و … می باشند کارگران خانم و آقا که با هم کادر و تیم متخصصی را تشکیل داده اند و توانسته ایم اسباب کشی بدون نقص را برای شما عزیزان انجام برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

با ما تماس بگیرید