باربری اشرفی

باربری اشرفی

معرفی باربری اشرفی

باربری اشرفی با سالها تجربه اثاث کشی منازل در خدمت شماست. باربری غرب متخصص بسته بندی اصولی اثاثیه منزل است. برای بستن وسایل شکستنی ،شیشه ای،میز و یا بوفه های دارای شیشه و یا هر وسیله ای که بسته بندی آن برای شما مشکل است به شما مشاوره  می دهیم. انواع ماشین های باری با امکانات لازم برای چیدن وسایل تجهیز شده اند. خاورهای های مسقف بزرگ پتودار برای لوازم منزل ، جهیزیه ، مبلمان اداری ، صنعتی ، تجاری و …آماده خدمت رسانی می باشند. خاور روباز ، خاور مسقف ، خاور ایسوزو ، کامیونت ، نیسان بار و وانت بار و …از انواع خودرو در باربری اشرفی می باشد. اتوبار اشرفی نامی آشنا برای اثاث کشی موفق.

بسته بندی اثاثیه در باربری اشرفی چگونه انجام میشود؟

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل یکی از اولین و مهمترین گام های یک اثاث کشی موفق است. اثاثیه شما برای اینکه بدون شکستگی جابه جا شوند نیاز دارند در جعبه ها و کارتن های مخصوص و محکم قرار گیرند.

بسته بندی ظروف

اثاثیه شکستنی مانند ظروف و … ابتدا در نایلون های حبابدار قرار میگیرند و سپس در داخل کارتن های چندلایه و محکم قرار داده میشوند.

بسته بندی مبلمان

مبلمان و سایر وسایل ابتدار در سلفون پیچیده میشوند تا در صورت برخورد با همدیگر دچار خظ و خش نشوند. تختخواب در ساک مخصوص بسته بندی قرار داده میشود و .. . تمام این کارها توسط کارگران مخصوص بسته بندی بندی اثاثیه ماهر صورت میگیرد.

 

باربری اشرفی

اثاث کشی در غرب تهران با باربری اشرفی

اگر در غرب تهران ساکن هستید و قصد دارید اثاث کشی کنید کافیست با باربری ما تماس بگیرید. ما با کارگران ماهر اثاث کشی و خاور مخصوص و مسقف به صورت شبانه روزی آماده اجرای اثاث کشی های شما هستیم. باربری در غرب تهران ، اتوبار در غرب تهران ،

حمل اثاثیه سنگین در هنگام اثاث کشی مخصوصا در میان طبقات ساختمان کاری دشوار است و نیازمند تخصص است. ما در باربری پرسنل متخصص داریم که سالهاست اثاث کشی میکنند و با فوت و فن حمل اثاثیه سنگین آشنا هستند. حمل یخچال های بزرگ و سنگین ، حمل لباسشویی ، حمل تردمیل و … توسط کارگر اثاث کشی باربری اشرفی به بهترین صورت انجام میشود.

 

باربری اشرفی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید