باربری ستارخان

باربری ستارخان

باربری ستارخان با خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و اثاث کشی منازل و ادارات به صورت شبانه روزی.  خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه و اثاث کشی دیگر همانند سابق نیست که دو کارگر معمولی بگیرید و تمامی اثاثیه را بار کامیون کنید. دیگر ساعت ها بسته بندی غیر استاندارد و کارتون های نرم و به درد نخور را فراموش کنید. با خسارات اثاث کشی و یا شکستن آن ها در اسباب کشی خداحافظی کنید. باربری ستارخان آماده خدمت به شما است. اتوبار ستارخان با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات اسباب کشی منزل و واحدهای تجاری و بسته بندی حرفه ای لوازم آماده به خدمت می باشد. باربری غرب با به کارگیری کارگران و افراد متخصص محرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده و خاطری آسوده را برای شما فراهم کند.

اتوبار ستارخان و مشاوره باربری

در باربری غرب مشاوره در خصوص اثاث کشی به صورت رایگان را به شما ارائه می دهد

 

بسته بندی اثاثیه منزل

 

بسته بندی لوازم منزل را به سبک نوین و با تجهیزات بسته بندی مانند کارتن چندلایه و ساک مخصوص بسته بندی هیچ گونه آسیبی به وسایل منزل وارد نشود . حمل اثاثیه منزل با خاور های مسقف و موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی منازل و نیسان بارهای مجهز.

 

خدمات انبارداری باربری ستارخان

 

در صورت نیاز وســـایل شما را تا زمان بخصـــوصــــی با قیمتی بسیار منــــاسب و به صرفه در  انبار خواهیم کرد

 

اثاث کشی با اتوبار و باربری ستارخان

 

باربری غرب در آغاز کار خود را با هدف ارائه خدمات باربری و اتوبار به شهروندان از غرب تهران آغاز نمود . با بالا رفتن تقاضای مشتریان از باربری تهران ، باربری غرب خدمات باربری و اتوبار خود را توسعه  داد و امکان پوشش خدمت دهی در زمینه باربری،  اتوبار و حمل اثاثیه منزل  حرفه ای را برای در سراسر تهران فراهم آورد. ما تمام خدمات خود را به طور شبانه روزی به شما ارائه خواهیم داد. از بسته بندی اثاثیه منزل تا پایان اسباب کشی که چیدمان می باشد در کنار شما خواهیم بود. هدف اتوبار رفع نگرانی های شما در مورد اثاث کشی و ارایه مشاوره برای رویارویی با مشکلات اسباب کشی و باربری است. پرسنل باربری تهران ، از نزدیک با مشتریان در ارتباط هستند تا با درک کامل نیازهای مشتری و اهداف آنها ، بهترین روش باربری که قابل اعتماد و مقرون به صرفه باشد را به انها پیشنهاد نمایند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید