باربری شریعتی – باربری تهران

اتوبار و باربری شریعتی

باربری شریعتی

باربری شریعتی دارای تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل مانند فوم، کارتن ضدضربه، نوارچسب، ساک مخصوص و … میباشد. کارگران متخصص بسته بندی اثاثیه  شما را به بهترین شکل بسته بندی میکنند تا دچار شکستگی نشوند. اتوبار شریعتی با خاورهای مسقف اثاث کشی و رانندگان مجرب آماده اثاث کشی شما میباشد. باربری غرب تهران به صورت شبانه روزی آماده اجرای اثاث کشی های شما عزیزان است.

حمل بار به شهرستان

باربری به شهرستان از جمله اصلی ترین خدمات باربری تهران میباشد که توسط رانندگان باتجربه و خاور ایسوزو انجام میشود. اتوبار شریعتی با راندگان ماهر باربری به شهرستان را انجام ممیدهد تا خیال شما از بابت اثاثیه خود راحت باشد. همچنین بارنامه و بیمه بار شما به شما تحویل داده میشود. باربری از تهران به شهرستان ، حمل بار به شهرستان ، اثاث کشی به شهرستان

کارگر اثاث کشی

برای جابه جایی اثاثیه خود نیاز به کارگر دارید میتوانید با اتوبار تهران تماس بگیرید. باربری شریعتی دارای کارگر اثاث کشی ماهر و حرفه ای است که توانایی زیادی در حمل اثاثیه سنگین منزل مانند حمل پیانو حمل گاوصندوق ، حمل یخچال ساید بای ساید و … دارند. کارگر حمل بار ، کارگر اسباب کشی و .. همه خدمات باربری و جابجایی را به بهترین شکا انجام می رسانیم. شما عزیزان با معتبرترین و با سابقه ترین باربری تماس گرفته اید.

خاور اثاث کشی

باربری غرب دارای خاور اثاث کشی مسقف و مخصوص اثاث کشی است. این خاورهای باربری دارای کانتینرهایی هستند که داخل آنها با پتو و موکت پوشیده شده است تا اثاثیه شما در حین جابه جایی دچار شکستگی نشوند. همچنین اتوبار غرب دارای نیسان بار و وانت بار است که برای بارهای کم مناسب میباشند.

بسته بندی اثاثیه منزل

از اصلی ترین گام ها و مهمترین گام های اثاث کشی منزل بسته بندی اثاثیه است. این مرحله که باید با تجهیزاتی مانند کارتن چندلایه و سلفون و نوارچسب و ساک مخصوص بسته بندی انجام میشود از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که در هنگام جابه جایی اثاثیه مانع شکستن اثاثیه میشود. اتوبار غرب تهران با استفاده از کارگران مخصوص بسته بندی اثاثیه خانم و آقا و در منزل شما اثاثیه شما را به بهترین شکل بسته بندی میکند. در لابه لای ظروف در هنگام بسته بندی نایلون حبابدار قرار داده میشود تا در حین حمل توسط کارگر اثاث کشی دچار شکستگی نشوند.

گاوصندوق مخصوص نگهداری اثاثیه ارزشمند و مدارک

در باربری شریعتی یک گاوصندوق بزرگ همراه با خاور اثاث کشی برای شما ارسال میشود تا اثاثیه گرانبها و مدارک مهم خود را در آن قرار داده و در طول اثاث کشی و اسباب کشی گم نشوند. کارگران اثاث کشی به بهترین شکل اثاثیه شما را در داخل خاور قرار میدهند. همچنین کلیه مدارک و اثاثیه شما توسط باربری غرب تضمین شده و در مقصد تحویل شما داده میشود.

باربری شریعتی با چه روش هایی اثاثیه شما را بسته بندی میکند؟

در باربری و اتوبار شریعتی بیش از همه ی مراحل باربری به مرحله بسته بندی اثاثیه اهمیت میدهیم. در این مرحله اثاثیه شما برای یک جابه جایی ایمن آماده میشوند. کارگران مخصوص بسته بندی خانم و آقا در محل شما حاضر شده و با مجهزترین تجهیزات بسته بندی مانند نایلون حبابدار و سلفون و کارتن مخصوص بسته بندی اثاثیه اثاثیه شما را بسته میکنند. ظروف و اثاثیه شکستنی شما در داخل نایلون های حبابدار پیچیده میشود تا در حین جابه جایی نشکنند و آسیب نبینند.

بسته بندی اثاثیه منزل

باربری تضمینی را از ما بخواهید

باید قبول کنیم که باربری و حمل و نقل و اثاث کشی و اسباب کشی دیگر همانند گذشته نیست که با چندین کارگرمعمولی و ماشین های نامجهز آن را برگزار کنید. زمان آن نیست که با بسته بندی اثاثیه غیراستاندارد با کارتون های نرم در اثاث کشی اثاثیه شما آسیب ببیند. باربری شریعتی در خدمات شماست که با اثاث کشی پردغدغه خداحافظی کنید. باربری غرب در کنار شماست تا از مرحله اول تا آخر اثاث کشی و اسباب کشی را برایتان به نجو احسن و با ارزانترین قیمت باربری انجام دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید