باربری چیتگر – باربری غرب

باربری و اتوبار چیتگر

باربری چیتگر

باربری چیتگر با خدمات ارسال کارگر جابه جایی اثاثیه ، بسته بندی اثاثیه منازل و ادارات ، اثاث کشی منازل و شرکتها با خاور مسقف. اتوبار چیتگر اثاثیه شما را تضمین میکند. اثاث کشی شرکتها و ادارات و اثاثی کشی منزل را در منطقه غرب تهران به ما بسپارید. اثاث کشی  تخصصی باربری غرب برای حمل و نقل اثاثیه منزل شما. پرسنل ویژه و کارآزموده باربری غرب برای بسته بندی اثاثیه منزل با تجهیزات کاملاً پیشرفته مانند کارتن رگال دار، چسپ، کارتون ضدضربه . برای صرفه جویی در وقت و دسترسی آسان شما همشهریان عزیز در منطقه غرب تهران به امکانات باربری و بسته بندی، باربری غرب شعبه خود را در منطقه چیتگر ایجاد کرد.

باربری چیتگر

سرویس ها و خدمات باربری چیتگر

از مهمترین فاکتورها برای انتخاب یک باربری مناسب کیفیت کار و نرخ باربری است. اتوبار چیتگر با قیمت های رقابتی و نرخ باربری ارزان و همچنین با استخدام کارگر اثاث کشی ایرانی و ماهر میکوشد بهترین خدمات باربری را به مشتریان ارایه دهد. برخی از اصلی ترین خدمات باربری غرب :

ارایه بیمه نامه و بارنامه

اگر شما بارنامه داشته باشید خیالتان از بابت اثاثیه خود راحت است. در صورتیکه اثاثیه شما دچار شکستگی شوند باربری چیتگر موظف به جبران خسارت شماست

بسته بندی اثاثیه و بار شما

بسته بندی با کارتن های نرم که موجب شکستگی اثاثیه شما هنگام جابه جایی میشود را فراموش کنید. باربری و اتوبار غرب با کارتن های چندلایه و ضدضربه اثاثیه شما را بسته بندی میکند.

نیسان بارهای مجهز

اگر اثاثیه و بار شما در حد خاور اثاث کشی نیست میتوانید از نیسان بار های باربری غرب استفاده کنید

بیش از 40 وانت بار آماده به کار

وانت بار تهران ، وانت بار غرب تهران در سریعترین زمان ممکن به محل شما میرسند و بار شما را جابه جا میکنند

اثاث کشی با خاور مسقف 8 متری و 6 متری

اسباب کشی با خاورهای مخصوص اثاث کشی ، خاور با کانتینر مسقف ،

اسباب کشی شرکت ها

اثاث کشی شرکت ها و ادارات را به صورت تضمینی به ما بسپارید. از بسته بندی میزها و صندلی ها تا حمل بار و چیدن آن در شرکت جدید

باربری چیتگر و اثاث کشی در غرب تهران

اگر در غرب تهران هستید و میخواهید در سریعترین زمان ممکن به باربری و اتوبار دسترسی پیدا کنید و به صورت تضمینی اثاثیه خود را جابه جا کنید کافی است با اتوبار و باربری چیتگر تماس بگیرید. ما در غرب تهران سریعترین دسترسی را به شما داریم. اتوبار غرب

باربری چیتگر

 

شکستن اثاثیه در اثاث کشی را فراموش کنید

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان ما در هنگام اسباب کشی این است که نگران شکستن اسباب و اثاثیه خود هستند. اتوبار چیتگر با بسته بندی اصولی و با استخدام کارگر اثاث کشی ماهر این نوید را به شما میدهد که نگرانی از بابت شکستن اثاثیه نداشته باشید. ضمنا ما با ارایه بیمه اثاثیه شما و بارنامه باربری مسولیت شکستن و ناپدید شدن کلیه اثاثیه شما را برعهده میگیریم.

با بسته بندی حرفه ای از شکستن اثاثیه شما جلوگیری میکنیم

کارتن های چندلایه و محکم ضامن سلامت اثاثیه شما در اثاث کشی هستند. علاوه براین اثاثیه شکستنی شما قبل از قرارگیری در کارتن با نایلون حبابدار پیچیده میشوند. این نایلون حبابدار حکم ضربه گیر را برای اثاثیه شما ایفا میکنند.

نابلون حبابدار برای بسته بندی اثاثیه

 

One thought on “باربری چیتگر – باربری غرب

  • اکتبر 30, 2019 at 1:11 ق.ظ
    Permalink

    خدمات بسته بندی شما عالی است… موفق باشید

    Reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید