باربری گیشا – باربری تهران

باربری گیشا

باربری گیشا را بشناسید

باربری گیشا یکی از معتبرترین باربری های تهران است که تحت نظر اتحادیه باربری کشور فعالیت دارد و با خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ، باربری از تهران به شهرستان ، اثاث کشی منازل و شرکتها در تهران و .. فعالیت دارد. همچنین کارگران این باربری استخدام شده توسط باربری غرب هستند و تمامی آنان تحصیلکرده خوش اخلاق و توانا هستند و ملیت ایرانی دارند. خاورهای اثاث کشی باربری ما مخصوص اثاث کشی بوده و کانتینر آنها مسقف است. همچنین داخل کانتینر با موکت پوشیده شده است. باربری از تهران با شهرستان با رانندگان باتجربه انجام میشود. نیسان بار و خاورهای مجهز 6 متری و 8 متری از ماشین های باری ماست . اتوبار گیشا به صورت شبانه روزی آماده حمل اثاثیه شما میباشد.

باربری گیشا
باربری گیشا

باربری گیشا و خدمات باربری

باربری گیشا سالهاست در کنار خانواده های عزیز تهرانی است تا بتوانند یکی اثاث کشی موفق را تجربه کنند و به لطف خدا در این امر موفق بوده است. در زیر بعضی از خدمات اصلی اتوبار گیشا را توضیح میدهیم :

جابه جایی اثاثیه منزل

اتوبار غرب با ارسال کارگر اثاث کشی توانا به محل شما به شما کمک میکند تا اثاثیه سنگین منزل خود را جابه جا کنید. حمل یخچال ساید بای ساید ، حمل تردمیل ، حمل گاوصندوق و ..و اقسام کالاهای سبک و سنگین شما را حمل و نقل می نماییم. اینکه اسباب کشی در ساختمان های چندین طبقه و آپارتمان ها را بدون کوچکترین خراشی به مقصد و جابجایی می نماییم.باربری تهران جابجایی اثاثیه منزل در آپارتمان ها ، ویلا ها و ساختمان های چندین طبقه و … با کارگران ماهر و خوش مشرب که در کمترین زمان ممکن به خدمتتان می آییم.

اتوبار شیخ بهایی

خاور با کانتینر مسقف و نیسان بار

استفاده از خاور مخصوص اثاث کشی در اثاث کشی منزل باعث میشود که اثاثیه در طول مسیر جابه جایی دچار خسارت و شکستگی نشوند. رانندگان خاور اثاث کشی دارای مدرک پایه 1 هستند. و اینکه اقسام نیسان بارها و وانت بار ها و خاورهای مسقف را در خدمت شما می فرستیم.باربری منطقه گیشا تماس نمایید و بارهایتان را به هر منطقه از تهران و شهرستان ها خواهان باشید حمل و نقل می نماینم.

باربری گیشا
باربری گیشا

تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل

اتوبار گیشا بسلفون ، نوارچسب ، نایلون حبابدار و ساک مخصوص اثاث کشی در باربری غرب برای بسته بندی اصولی اثاثیه منزل استفاده میشوند. کارگران بسته بندی اثاثیه خانم و آقا در منزل شما قبل از جابه جایی اثاثیه حاضر شده و ظروف و وسایل شما را بسته بندی میکنند.از کوچکترین اثاثیه ها تا بزرگ ترین وسایل ها را بسته بندی می نماییم و هر نوع کالایی را جداگانه و به طرز جدا بسته بندی می نماییم.لباس ها در کارتن های رگال دار قرار داده تا از چروک شدن دور بمانند. کالاهای شکستنی را با نایلون های حبابی پوشش می دهیم در کارتن های پنج لایه و مستحکم می گذاریم.

خدمات انبار داری اتوبار گیشا

باربری گیشا با خدمات و سرویس رسانی بی نظیر و بی نقص بارهایتان را به امانت نگه می داریم و اینکه هر نوع بار و اثاثیه ای را که داشته باشید به امانت می توانید در انبار های ما نگه دارید تا هر زمانی که خواهان باشید. با باربری خود در اتوبار گیشا تماس نمایید و نگران هیچ چیز نباشید.

کارگران باربری گیشا

کارگران خانم و آقا شبانه روز در خدمتتان می باشیم و بارهایتان را سلامت و بدون نقص و شکستنی به مقصد می رسانیم. تمام وقت و در تمام شبانه روز همراه شما می باشیم و در ایام تعطیلات نیز آماده خدمت رسانی به شما هستیم . با خدماتی بی نظیر و با ارزانترین قیمت ها بارهایتان را سلامت به مقصد می رسانیم. بدون اینکه خسارت و آسیبی به بارها و اثاثیه های شما وارد شود به تمام مناطق تهران و شهرستان ها حمل و نقل می نماییم.

کامیونت های حمل بار

زمانی که با باربری و اتوبار گیشا تماس می نمایید با معتبرترین و باتجربه ترین باربری در منطقه گیشا تماس نمایید . حمل بار و اسباب کشی منزل و اثاث کشی به شهرستان و تمام مناطق تهران تخصص باربری گیشا می باشد. کامیونت ها و ، وانت ها و نیسان بارها و اقسام ماشین های حمل بار در خدمت و سرویس رسانی شما آماده می باشیم.بدون کوچکترین نگرانی با باربری خود تماس نمایید.

باربری به شهرستان با باربری گیشا

باربری به شهرستان با اتوبار گیشا تجربه نمایید و حمل و نقل اقسام بارها و وسایل ها و اثاثیه های شما را به هر منطقه از درون تهران و بیرون از تهران خواستار باشید حمل و نقل و جابجا می نماییم. اتوبار گیشا تمام تلاش و سعی خود را می نمایید تا بتوانیم بهترین سرویس رسانی ها و خدمات را برای شما عزیزان انجام برسانیم. حمل و نقل بار تخصص باربری و اتوبار گیشا می باشد پس برای حمل بارهای سنگین و سبک خود نگران نباشید که همراه شما می باشیم. و شما را یاری می نماییم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید